43 پیشنهاد خرید اینترنتی مانتو بلند شیک (+ارزان) – شیکس مد

چرا که تعداد مانتو فروشی ها و بازارهای مانتو فروشی در مشهد بسیار زیاد است و دیدن و گشتن همه آن ها برای یک انتخاب، اصلا منطقی به نظر نمی آید. هنگام خرید مانتو حتما به کیفیت دوخت آن توجه نمایید، هرچه دوخت های کار شده، ظرافت بیشتری داشته باشند، استایل شما زیباتر خواهد بود. مانتوهای ساده و تنگ و تا روی زانو برای شما مناسب هستند. از مانتوهای کمردار تنگ و مانتوهایی که بر انحنا و برجستگی هایتان تأکید دارند استفاده کنید، زیرا توجه را از قد بلند شما دور میکند. سعی کنید خود را در مانتو خیلی تنگ و در فشار قرار ندهید.

هرچه کیفیت پارچه و تمیزی دوخت در مانتو مجلسی بیشتر باشد، زیبایی و جلوه مانتو نیز دوچندان خواهد شد. به دنبال مانتوهایی به اندازه خودتان و دوخت مناسب باشید و در نظر داشته باشید که خطوط افقی در مانتوی انتخابی شما نباشد، زیرا شما را چاقتر نشان میدهد. انتخاب رنگ متفاوت این دو را تفکیک نموده و باعث مناسب تر دیده شدن شما میشود.

مدل مانتو Wrap یک سمت روی سمت دیگر پیچیده میشود برای شما مناسب هستند، زیرا این مدل باعث میشود سینه به دو قسمت تفکیک شود و کمر مشخصتر شود و در نهایت شکم کوچکتر بنظر میرسد. کوتاهی یا بلندی بیش از حد مانتو مناسب شما نیست. همه ما می دانیم آنچه به عنوان مانتو دانشجویی شناخته می شود با مانتو عروسی از زمین تا آسمان متفاوت است و این تفاوت را می توان در همه جزئیات مشاهده کرد.

این مجتمع چند طبقه، دارای ۴۵۰ واحد تجاری بوده و از امکانات دیگری همانند پارکینگ، آسانسور، پله برقی، دستگاه خودپرداز، بانک، رستوران و کافی شاپ هم برخوردار است. استفاده از کفش های پاشنه بلند و کیف های کلاش با این مانتوها بسیار شیک است. اگر قد شما کوتاه است، توصیه میکنیم که حتماً از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید