9 مدل از پرفروش ترین عطرهای بیک مردانه [محبوب ترین عطر بیک]

در ابتدا عطر بیک در ۴ رایحه و سه نوع بسته بندی تولید و به بازار عرضه گردید. ولی بتدریج با تنوع بخشیدن به اسانس ها و بسته بندی خود اکنون در ۲۸ رایحه و سه نوع بسته بندی عرضه و به همین دلیل موفق به جلب نظر بسیاری از مصرف کنندگان خوش سلیقه ایرانی گردیده است.کارخانه عطر بیک جزو معدود کارخانه های کاملا اتوماتیک در این صنعت بوده و محصولات آن از مرغوبترین مواد اولیه که توسط بهترین تولید کنندگان اروپایی تولید شده اند تهیه میشود.خط تولید و لابراتوار مجهز این کارخانه بطور منظم مورد بازدید و کنترل کارشناسان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته و لیسانس کمپانی بیک فرانسه نیز مهر تائید دیگری بر کیفیت مطلوب و مرغوب عطر بیک می باشد.

سال ۷۷ کارخانه سوم هم اینگونه تاسیس شد. چند سال بعد، شرکت بیک فعالیت خود را به علت بالا بودن مخارج گمرگی واردات عطر به ایران و کاهش قیمت برای مصرف کننده، از عرصه نوشت افزار و خودکار به سایر زمینه های تولیدی گسترش داد و موفق شد در سال 1375 امتیاز کارخانه عطر بیک را از فرانسه خریداری کند. «عطر بیک، عطر جوانی» شعاری است که موسسان کارخانه بیک در ایران برای محصول خود انتخاب کرده بودند. البته در اغلب فروشگاههای عطر و ادکلن معروف و معتبر فردی شما را برای انتخاب عطر مناسب جنسیتتان راهنمایی میکنند. اسپریهای این برند نیز با نفوذ به عمق پوست و جلوگیری طولانی مدت از تعریق انتخاب مناسبی برای خانمها و آقایان است.

همانطور که خرید عطر اسپرت یا عطر یونیسکس (مشترک بین خانم ها و آقایان) کاری بسیار سخت و پر زحمت است و نیاز به داشتن آگاهی بسیار قبل از خرید دارد، ماندگاری عطر هم از دیگر چالش هایی است که ممکن است به هنگام خرید عطر یونیسکس با آن مواجه شد.

مصرف کنندگان عطر به واسطه تردد روزانه شان در سطح شهر و محل کار نیاز به عطری مشابه با عطر مورد علاقه خود دارند که به لحاظ فیزیکی سبک بوده و قیمت نسبتا اقتصادی داشته باشد. امروزه در جهان علاوه بر خودکار و عطر بیک ، تیغ و فندک نیز به محصولات این برند افزوده شده است و این محصولات جزئی از زندگی روزمره میلیونها مصرف کننده در سراسر جهان بوده و پای بندی به این ارزشها بیک را به یکی از مشهورترین علائم تجاری تبدیل نموده است. شرکت بازرگانی فیروزه واردکننده انواع مواد اولیه، دستگاههای خطوط تولید و کالاهای آماده مصرف از چین می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید